پیغام خطا

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters در drupal_get_feeds() (خط 394 از /home/poolcove/domains/poolcovers.ir/public_html/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls در menu_set_active_trail() (خط 2396 از /home/poolcove/domains/poolcovers.ir/public_html/includes/menu.inc).

سیستم های محرکه زیر سطح آب، امکان نصبِ بدون سوراخکاری دیوارهای استخر را فراهم می نمایند.


سیستم اسکیمر (Overflow Skimmer): مدل CSY008

این سیستم گزینه ای ایده آل برای استخرهای در حال ساخت و همینطور قابل استفاده در بازسازی استخرها می باشد.
سازه استنلس استیل و سینی اسکیمر به گونه ای طراحی و ساخته شده اند تا امکان مکش در تمام عرض استخر فراهم باشد. در این سیستم تراز سطح آب استخر تقریبا تا زیر سنگ درپوش (Coping Stone) بالا می باشد و نمای زیبایی را به استخر شما می دهد.
در ضمن دیگر مجبور به استفاده از اسکیمرهای قدیمی (که بعضاً پر سر و صدا و بدقیافه اند) نمی باشید.
این سیستم به دلیل استفاده از تکنیک Underflow دو برتری عمده نسبت به سایر مدل ها دارد:
• برخلاف اسکیمرهای قدیمی که فقط ناحیه محدودی از سطح آب را تمیز می کنند، CSY008 تقریبا کل عرض آب را تمیز می کند.
• سطح بالای آب در این سیستم، جلوه خاصی به استخر می دهد.
این محصول انحصاری کاورِکس® می باشد و بصورت قطعات آماده و با زمان نصب خیلی کوتاه، ارسال می شود. کافیست بعد از نصب سیستم در زیر Coping Stone ، ارتباط آن را با واحد تسویه برقرار کنید.
سیستم استاندارد زیر سطح آب: مدل CSY005 و CSY006

پوشش استخر در داخل استخر و زیر یک تراس چوبی نصب می شود. یک گزینه ایده آل برای استخرهای در حال بازسازی و نیز برای استخرهای liner می باشد، چراکه سیستم زیر سنگ درپوش نصب می شود و در نتیجه ملزومات خاصی نیاز ندارد. این سیستم محرکه، به خاطر مزایای زیادی که دراد، پرفروش ترین سیستم در بازار می باشد:
1. با توجه به عدم نیاز به سوراخکاری، حفظ آب بندی استخر، تضمین شده است.
2. کمترین اشغال از سطح شنا کردن، را دارد. پروفیل های کاورِکس® کلاسیک کمترین قطر رول جمع شده را در بازار دارند، چیزی حدود 50 سانتی متر برای استخری به طول 12 متر.
3. به دلیل عدم استفاده از سازه تیر بزرگ در نصب، در این سیستم تراز سطح آب استخر بسیار بالا و تقریبا تا وسط سنگ درپوش (Coping Stone)، بالا خواهد ماند.