پیغام خطا

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters در drupal_get_feeds() (خط 394 از /home/poolcove/domains/poolcovers.ir/public_html/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls در menu_set_active_trail() (خط 2396 از /home/poolcove/domains/poolcovers.ir/public_html/includes/menu.inc).

در واقع سیستم های محرکه کف استخر کاورِکس®، بعد از نصب قابل مشاهده نیستند و سطح دست نخورده ای برای شنا کردن فراهم می آورند.


سیستم نیمکت کف استخر: مدل CSY011

در این مدل پوشش استخر در کف استخر نصب می شود و توسط یک قاب یا پوشش، مخفی می شود. گزینه ایده آلی برای استخرهای از پیش موجود، می باشد چرا که نیاز به حفره از پیش طراحی شده در بدنه استخر ندارد. از مساحت آب در اختیار شناگر، کاسته نمی شود.
قاب پوشاننده سیستم از جنس فایبرگلاس و در سه رنگ استاندارد (آب روشن، سفید و خاکستری روشن) موجود است و در صورت نیاز در تمام رنگ ها (RAL) تولید می شود.


سیستم با دریچه کف استخر: مدل CSY012

یک سیستم بسیار زیبا برای استخرهای سرریز (Overflow) یا Mirror Pools می باشد. عایق ها زیر دریچۀ بازشویی مخفی می شوند، اگرچه امکان دسترسی، برای تمیزکاری وجود دارد.
دو گونه امکان نصب برای این سیستم فراهم است:
قابل نصب و استفاده به عنوان یک نیمکت، یا می توان آن را در فصایی، زیر تراز کف استخر قرار داد. عایق ها از فاصله حدوداً 50 میلی متری مانده تا دیوار استخر، جمع و پهن می شوند.
از بین دو امکان بالا، پیشنهاد کاورِکس®، نصب به مدل نیمکت می باشد. قاب سیستم در این مدل، محل مناسبی برای استراحت شما و یا بازی برای بچه هاست. ضمن اینکه دسترسی برای تمیز کاری، ساده تر است.
دریچۀ بازشو می تواند از جنس PVC یا استنلس استیل باشد.


سیستم توکار دیواری: مدل CSY013

یک گزینه فوق العاده برای استخرهای آینه ای جدید یا استخرهای سرریز (Overflow):
در این سیستم، عایق ها پشت پنل ها و داخل یه حفره در دل دیوار استخر، پنهان شده اند. دریچه های این مدل نیز می تواند از جنس PVC یا اتنلس استیل باشد.