پیغام خطا

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters در drupal_get_feeds() (خط 394 از /home/poolcove/domains/poolcovers.ir/public_html/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls در menu_set_active_trail() (خط 2396 از /home/poolcove/domains/poolcovers.ir/public_html/includes/menu.inc).

مفتخریم که پوشش های استخر کاورکس خورشیدی (Covrex Solar) ، آخرین نوآوری شرکت کاورکس را معرفی کنیم. برخی از خصوصیات منحصر به فرد کاورکس خورشیدی: یک پوشش خورشیدی ضدجلبک با نظافت فوق العاده آسان، بسیار مقاوم و از همه مهمتر، دوستدار محیط زیست. به خاطر استفاده از آخرین تکنولوژی ها، کاورکس خورشیدی را می توان خلاق ترین پوشش استخر بازار، نام نهاد.

گرمادهی بیشتر
به واسطه نوع اتصالات بین پروفیل های کاورکس خورشیدی، 20% تا 30% سطح گرمادهی بیشتری از سایر پوشش های خورشیدی بازار دارد. پوشش های خورشیدی قدیمی در واقع از پروفیل هایی با 3 یا 4 حفره توخالی متشکل بودند. یکی از این 3 یا 4 حفره توخالی صرف قلاب ارتباطی با سایر پروفیل ها می شود. این قطعه در عمل با آب پر شده است و عملکرد انتقال حرارت را نخواهد داشت. در نتیجه پوشش های خورشیدی قدیمی 1/4 یا حتی 1/3 از ظرفیت گرمادهی را از دست می دهند. پروفیل های کاورکس خورشیدی نیازی به مدل اتصال فوق ندارند، چراکه از اتصالات منعطف خیلی محکمی بهره می برند، در نتیجه کل سطح پوشش ها می توانند آب استخر را گرم کنند.
پروفیل های ضدجلبک
کاورکس خورشیدی با اتصالات منعطف از جنس پلی یورتان به هم متصل شده اند. این اتصالات جایگزین قلاب های استفاده شده در پوشش های اتسخر قدیمی شده است. بازدهی دمایی فوق العاده کاورکس خورشیدی به دلیل عدم استفاده از این قلاب ها در کاورکس خورشیدی می باشد. حفره ها و قلاب های اتصالی در سایر پوشش های خورشیدی، اجازه ورود آب و کثیفی و جلبک را به داخل پوشش ها می دهند و در نتیجه تمیز کردن آنها خیلی مشکل است. در مقابل، کاورکس خورشیدی مانع جمع شدن جلبک و کثیفی در فضاهای کوچک و دور از دسترس می شود. فقط کافیست در ابتدای فصل با آب پرفشار (واترجت معمولی) تمیز گردد.
ضمانت
تمام کاورکس های خورشیدی اتوماتیک از ضمانت های سه گانه ای برخوردارند: 2سال ضمانت پروفیل های خورشیدی سه سال ضمانت سیستم های محرکه سه سال ضمانت موتور با تجهیز استخر خود به کاورکس خورشیدی، به خاطر اهمیت ذخیره انرژی و سهولت در نگهداری، زندگی را برای خود زیباتر می کنید.
تکنولوژی PMMA
استفاده از تکنولوژی PMMA پوشش های ما را مستحکم تر، مقاوم تر در برابر اشعه های UV کرده و باعث طول عمر بیشتر نسبت به پوشش های PVC شده است. برخلاف پروفیل های PVC قدیمی که در مقابل تابش اشعه های UV پس از چند سال شکننده می شوند، پروفیل های PMMA به شدت مقاوم هستند. PMMA بیشتر به نام پلکسی گلاس (Plexiglas) یا پلکسی (Plexi) شناخته می شود. عموماً در ساخت ایوان و گلخانه استفاده می شود و بسیار شفاف و مقاوم در برابر هرگونه شُک می باشد.
یک راه حل اقتصادی
تجهیز یک استخر (تازه ساز یا استخر از پیش ساخته) با پوشش های کاورکس خورشیدی باعث صرفه جویی های قابل توجهی می شود: صرفه جویی انرژی: بخاطر 20% تا 30% سطح گرمادهی بیشتر، استخر مجهز به کاورکس خورشیدی گرمای به مراتب کمتری نسبت به استخر با پوشش اتوماتیک کلاسیک دارد و نتیجه آن نیاز کمتری به سوخت یا الکتریسیته برای پمپ های گرمایشی دارد. صرفه جویی در مواد تسویه آب: تقریباً پوشش های کاورکس کاملاً مانع جمع شدن کثیفی، جلبک و میکروارگانیسم ها در آب می شود. در نتیجه نیاز کمتری به مواد شیمیایی (کلر، PH، ضد جلبک و سایر محصولات) برای تسویه آب دارید. به علاوه زمان رسیدن پرتو خورشید به آب، کاهش قابل توجهی پیدا می کند؛ منع ترکیب مواد به کمک نور و در نتیجه جلوگیری از تشکیل جلبک. کاهش استفاده از تمیزکننده های پوشش استخر: کاورکس خورشیدی بسیار محکم است و می تواند با آب پرفشار (واترجت معمولی) در ابتدای فصل تمیز شود و نتیجتاً نیاز کمتری به شوینده های پوشش استخر بسیار کاسته می شود. سرمایه صرف شده برای پوشش استخر شما به سرعت برگردانده می شود: در یک دوره زمانی میان مدت، هزینه های نگهداری استخر شما به شدت کاسته می شود.
ایمنی
کاورکس با پوشش های خود، حداکثر ایمنی را برای کودکان و بزرگسالان و حتی حیوانات کوچک خانگی، به ارمغان آورده است. با بهره گیری از قلاب ای ایمنی، پوشش های کاورکس به راحتی توان تحمل وزن یک فرد بزرگسال را دارد. همچنین امکان افزایش ایمنی با استفاده از دستگیره های استیل در طول دیواره استخر، فراهم است. راه حل ایده آل داشتن لبه های ایمنی در تمام دیواره های پیرامونی استخر، مشابه آنچه در استخرهای یکپارچۀ سرامیکی LPW وجود دارد.